Nick (přezdívka) na Xku:
Dvoukvitek :)) první Zeměplošský turista

Jméno (jak vám říkají doma):
Tak doma mi říkají Martin, Máťa nebo Mates ;)) na netu Dvoukvitek, Kvítek, Kvítí, Tůkej, 2K, Duoflosek a tak všelijak různě :) v civilu a v práci mi občas říkají Šafri :)))

Datum narození (stačí rok):
prvního poslední 1979

Bydlište (kde se cejtíte jako doma):
Benešov u Prahy (každý jen trošičku schopný ;) jedinec si jistě sám najde na mapě ;))) jinak můj velmi zanedbaný a dlooouho neaktualizovaný domovský webík je dvoukvitek.wz.cz

Co byste o sobě řekli? (krátká charakteristika):
Mno jsem introvert s osobitým smyslem pro humor :)) Jinak se snažím usmívat a mít dobrou náladu kdykoliv to jen trošku jde :) a obvykle nejsem proti žádné špatnosti. Nemám rád agresivní lidi (ty bych vždycky nejraději děsně brutálně zbil ;)))) Mno a jinak pevně doufám a žiju (možná v mylnym) přesvědčení že nejsem zase tak moc trapnej ;)))

Oblíbené jídlo:
Baštím prakticky všechno :)))) jen nemůžu škubánky s mákem nebo cokoliv co plave v octě - ať je to utopené, nebo ne - tyto "pokrmy" mi stačí jen vidět a naskakuje mi vyrážka. Brrrr.... Mé naprosto nejoblíbenější jídlo je rajská omáčka mojí babičky :) už jí skoro umim i sám uvařit ;) Jinak pořádný pepřový vepřový steak s kořeněnou omáčkou je lahoda pro moje chuťové buňky :))

Oblíbené pití:
Nejraději mám medovinku - nejbáječnější pití ;)))) ale tu mají v málokteré hospůdce :) Z pivek nepohrdnu dobrým stoutem ;) jinak pokud možno Gambíka :) z čajů earl gray a klasický yellow label :)) pokud cucacolu, tak jen "těžkou" ;))) Nepohrdnu ani dobrým* vínem :)

*) rozhodně žádného sklepmistra, natož krabicové.. Pokud kupuju něco takového tak jen a jen jako dárek když jdu někam na návštěvu ;)))) a nebo jako vítečnou přísadu pro přípravu různých pokrmů

Oblíbená barva:
Tak to je složitější :)) může to být prakticky jakákoliv barva ve s vém dost tmavém odstínu ;) Ale jinak inklinuju spíš k černé, tmavě modré, khaki, a hlavně 7B7BFF

Jaké máte nejraději zvíře? // Máte nějaké doma (věčný život domácím mazlíkům):
I když osobně žádné zviržátko momentálně nevlastnim tak pravidelně a rád navštěvuju svou sestru, která má doma téměř zvěřinec :) želvu, rybičky, kočku, psa, zakrslého králíčka, morče, a dva potkany ;)) Občas z práce přinese i nějakého dravého ptáka, nebo jiné "exotičtější" zvirže :)

Nejlepší hudební skupina // jaký styl posloucháte (čím trápíte sousedy):
Rock a metal :)) Manowar, Iron Maiden, Metallica, Apocalyptica, Guns'n'Roses, AC/DC, Blind Guardian, Rhapsody, Nightwish, Hammerfall a spousta jiných ;)))) Ale prakticky cokoliv, co se dá poslouchat ;))

Literatura - oblíbený autor // kniha (Ema mele maso):
Tak toho bude moc - z fantasy to bude jednoznačně T. Pratchett :)))) ten mě poznamenal na celý život ;)) potom J.R.R. Tolkien, Roger Zelazny, Andrzei Sapkowski, a Robert Asprin. Ze sci-fi John Wyndham, Jirka Kulhánek, Robert A. Henlein, Jack L. Chalker :) a konečně horror - Tak tady to budou jen tři - Stephen King, Edgal Alan Poe a Aghata Christie :) mno já Vás varoval, že toho bude moc ;)))))

Nejlepší film všech dob // oblíbený herec (např. Teletubbies):
Vyloženě oblíbený asi nemám. Ale naposledy mě dostaly asi jen dva - Šestý smysl a Klub rváčů... Možná díky těm úžasným závěrům :)

Jaké užíváte drogy // Jsou podle vás drogy drahé? (jen se přiznejte!):
Jednou z největších drog jsou pro mě gandalfáci :)) a to přiznávám bez mučení ;) už po pár hodinách bez Xka se u mě projevují abstinenční příznaky ;)

Jak sportujete (slovo sportovat najdete ve slovníku):
Mno ne že by to byl vyloženě sport ;) ale docela dost jezdím na dřevárny a různé jiné LARPíky

Oblibená věta (co od vás ostatní slyší denně):
"Ahojka všem vespolek" ;))

Nejoblíbenější počítačová hra (Z čeho už se vašemu compu přehřívají obvody):
Popravdě moc na hraní není čas.. A když přijdu z práce tak už mám PC celkem plné zuby ;)) Ale nejzábavnější hrou všech dob bych s klidným svědomím mohl označit Transport Tycoon Deluxe ;)

Co považujete za největší vynález všech dob (bezdrátové perpetum mobile atd.):
Jedna z věcí bez které si už téměř ani nedovedu život představit je mobilní telefon - naprosto nechápu jak se bez něj mohly dřívější generace obejít ;))

Co rádi děláte? (oblíbená činnost):
Mimo LARPu a dřeváren je to poslouchání muziky, sem tam psaní nějakých povídek ;))) ale především četba fantasy :) Taky o mě trvdí že jsem se měl narodit jako medvěd ;) strašně rád spim :)

Zvlaštní znamení (podle čeho vás policie identifikuje):
Cože?! Jdou po mě?? Jak se to mohli domáknout??? Ne ne néééé nedostanou mě nedostanou!!!! ;)))))

Pár slov na závěr (raději už mlčte):
Ne - bez svého právníka už neřeknu ani slovo..