Nočník 06: Srazík na Kocourově


      A je to tu! Další megasraz v Kocourově máme zdárně za sebou a tak tedy dovolte letmé shrnutí a zhodnocení. Nejenom že jsme se opět dokázali sjet ze všech koutů republiky ale také jsme se rozrostli a dalšího člena! Na sraz konečně dorazil i sám Bod.G alias Robotanik!! Tento, na xku jinak velmi výřečný Gandalfák, je v reálu až neobvykle tichý a má neuvěřitelně klidnou povahu. Přesto že toho moc nenamluvil a přesto že kam jsme ho veřer postavili, tam jsme ho ráno také našli, jsme byli moc rádi že jsme ho mohli konečně poznat tváří v ...tvář a posedět s ním u piva. Krom výše zmíněného nováčka nechyběli staří známí štamgasti. V čele s hostiteli Beruthiel a Eldoranem darazili také Garten, F13, Andariela, Davadu, LadyNina, Dvoukvítek, Satanitto, Ipkiss, Fangorn, Petrunka_Berunka a přijel se na nás podívat i sám Hard-on.

          


      Celý víkend jsme měli co dělat. Jídla bylo tolik že jsme nevěděli co s ním ;) Od vepřového masíčka na gril, přes kuřecí prsíčka, špekáčky, klobásky, klasické "eldoburgry" až po žíváň kterou nám připravili Davadu s Ninou! To vše bylo korunováno obrovským množstvím sýra, zeleniny a různých přísad. Piva byly tentokráte dva druhy! Poličská 12ka a Poličská 11ka takže si téměř každý přišel na své! :) ostatní popíjeli buď víno, nebo colu, nebo víno s colou, případně bylo na výběr z dlouhé řady jiného nealka :)

          


      Kromě toho že to byl víkend "hodovací", tak to byl také víkend "hrací", takže nechyběla hromada deskovek, kterým vévodila desková hra DOOM!! Naprosto skvělá hra, kterou nelze jinak než doporučit! Není prostě nad to vběhnout jako mariňák na základnu zamořenou zombíky, impíky a jinou slizkou havětí a pěkně jim prohrábnout účesy brokovnicí nebo BFG :) Další hrou, která byla velmi očekávána, byla Age of Mythology, kterou dovezli Davadu s Ninou. Ač jsem jí osobně nehrál, tak musím konstatovat že vypadala velmi lákavě.

          


      Co říct na závěr? Už asi jen tolik že se víkend mimořádně povedl. Poznali jsme nové gandalfáky, zahráli jsme si nové hry a při tom jsme se skvěle napili a nabaštili. A určitě budu mluvit za všechny když napíšu že už se moc těšíme na další srazík!!

          


____________________________________________
      já /Elda/ bych s dovolením ješte vypíchl několik bulvárních eldopostřehů:
1) Petrunka a Fang se šli někam projít. Co může být u mladého páru důvodem takové procházky že? Zvrhlíci!!
2) Projít se šli i Davadu s Ninou. Několikrát. A vzali sebou psa! Zvrhlíci.
3) Díky ČEZu jsme neměli část srazu elektřinu a v důsledku toho ani vodu. ČEZ slouží Voldemortovi?!
4) Andy se nenechala nafotit pro bulvární článek do Nočníku. Andy tedy rozhodně zvrhlík není..
5) V noci po srazíku přijela má sestra, zakopla o matraci na které spal Gart a má modřinu.
6) Pod grilem na živáň se vypálila žárem tráva tak, že po třech dnech úplně zmizela a já dostal sprďáka.
7) Zjistil jsem že když jsou Gandalfáci se mnou, nebojím se hrát v noci na PC Doom 3.
8) Botanika schodil vítr a vážne ho zranil - nyní čeká na operaci a na dárce kostní dře.. ee - lepidla.

Dvoukvítek